Praca: Junior Web Developer

Firma EWITRYNA Kędzierski, Szafraniec Sp. j. poszukuje specjalisty na stanowisko Junior Web Developer.

Od 10 lat firma specjalizuje się w produkcji storn internetowych oraz systemów wsparcia firm z sektora MSP. Zapraszamy do współpracy.
Junior Web Developer
Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

Główne zadania zatrudnionej osoby polegać będą na:

  • Stylowaniu serwisów WWW, Integracja kodu z systemem CMS (CSS, jQuery)
  • Programowaniu małych dodatkowych modułów (PHP 5)

Typy wykonywanych projektów:

  • Strony internetowe z autorskim systemem CMS + sporadycznie wdrożenia opensource
  • Krótkie, średnio jednotygodniowe projekty
  • 20/80 – Back-End / Front-End

Wymagania:

  • Co najmniej półroczne, komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dbałość o wygodę wdrażanych rozwiązań
  • Dobra znajomość PHP, MySQL, HTML4, CSS2
  • Podstawowa znajomości jQuery, HTML 5, CSS3

Oferujemy:

  • Pracę w stałych
    godzinach w biurze w Łodzi
  • Pracę w małych zespołach projektowych
  • Wynagrodzenie na poziomie 2000 – 2500 zł netto w zależności od umiejętności zatrudnionej osoby
  • Pełny etat, umowę o pracę po okresie próbnym
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia

Zgłoszenia zawierające CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na nasz adres email lub za pomocą klawisza APLIKUJ w nagłówku maila wpisując “Junior Web Developer”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”