Praca: LR Health & Beauty praca – rekrutacja

Chcesz rozpocząć współpracę z LR Health & Beauty System i zarabiać 40% za każdy sprzedany produkt?

Dołącz do dynamicznej grupy. Praca w LR to okazja do dodatkowych zarobków, która z czasem może przerodzić się w stała i pełnoetatowe zajęcie. Wybierając pracę w LR zwiększasz swoje dochody wykonując pracę, która jest przyjemnością. To dodatkowe zajęcie, które pozwala na zdobycie atrakcyjnego i pewnego zarobku. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz pracy w LR. Poświęcając minimum czasu możesz zagwarantować sobie dochód, a przede wszystkim pracować niezależnie i z wykorzystaniem najlepszych narzędzi.

Dodatkowa praca w LR może stać się Twoim głównym źródłem dochodu

Jeśli pracujesz na etacie i szukasz dodatkowe zajęcia często ograniczają Cię normowane godziny pracy, ale nie w LR. Dzięki elastycznemu czasowi pracy pracujesz zawsze wtedy kiedy chcesz. Elastyczne godziny to jedna z głównych zalet, jeśli szukasz dodatkowego zajęcia.

Atuty pracy w LR

  • elastyczność – niezależnie od godzin otwarcia sklepów i hurtowni,
  • dodatkowy wysoki dochód,
  • pasja i zamiłowanie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe,
  • samochód służbowy za darmo od firmy.
_ui_features = 'rc:0'; //-->

Pamiętaj, że Twoje zarobki zależą od nakładu czasu i zaangażowania. Jeśli się zaangażujesz możesz zarobić dodatkowo nawet 2000 zł miesięcznie.

Dołącz do najlepszej grupy w Polsce. Skontaktuj się z nami i przyjdź na spotkanie informacyjne: redakcja@kosmetykisklep.info

—–

LR Health & Beauty Systems z powodzeniem działa na rynku już od 25 lat.  LR powstało w 1985 r. w Ahlen (Westfalia/Niemcy). Wchodząc sześć lat później na rynki Austrii i Holandii, ówczesne kierownictwo LR postawiło na sukces międzynarodowy. Od tej pory LR systematycznie podejmuje swoją działalność w kolejnych krajach. Dzisiaj LR posiada spółki-córki w wielu krajach, ok. tysiąca współpracowników oraz około 300 tys. samodzielnych Partnerów zajmujących się dystrybucją, co czyni LR jednym z czołowych przedsiębiorstw marketingu bezpośredniego w Europie.