Praca: doradca klienta Virtual Network Communications

Oferta pracy w Virtual Network Communications. VNC jest liderem na rynku informacji w Polsce. Misją VNC jest dostarczanie aktualnych i opiniotwórczych informacji o edukacji w Polsce. W ramach prowadzonej działalności VNC oferuje bezpłatny dostęp do 12 serwisów opiniotwórczych, które ułatwiły podjęcie decyzji o studiach i podnoszeniu kwalifikacji tysiącom osób

  • www.badanianaukowe.edu.pl
  • www.losyabsolwentow.edu.pl
  • www.kierunkistudiów.edu.pl
  • www.studialicencjackie.edu.pl
  • www.studiainzynierskie.edu.pl
  • www.studiamagisterskie.edu.pl
  • www.mba-studia.edu.pl
  • www.rankingszkolwyzszych.edu.pl
  • www.najlepszeuczelnie.edu.pl
  • www.najlepszestudia.edu.pl
  • www.podyplomowestudia.edu.pl
  • www.studiadoktoranckie.edu.pl
  • www.edumagazyn.pl

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klientów

Lokalizacja: mazowieckie

Numer referencyjny: NOP/05

Opis stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży odpowiedzialny będzie za aktywną sprzedaż oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami z sektora edukacyjnego. Ważnym zadaniem na tym stanowisku będzie rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań. Od Kandydatów wymagamy doświadczenia w sprzedaży usług na rynku reklamowym, znajomości internetu, nośników reklamowych. Pożądane są: doskonała organizacja pracy, motywacja, perfekcyjna komunikatywność.

Wymagania: Odpowiedni Kandydat powinien być osobą komunikatywną, konsekwentną oraz łatwo nawiązującą i podtrzymującą relacje interpersonalne. Od kandydatów wymagamy również wysokiej kultury osobistej i pewności siebie.

Szukamy osób:

  • wykształcenie wyższe (reklama, media, PR, zarządzanie),
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • samodzielność,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • zorientowanie na sukces,
  • kreatywność,
  • aktywne podejście do powierzonych zadań,
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • sumienność, uczciwość,
  • dobra prezencja, operatywność, kreatywność,
  • dyspozycyjność,

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży.

Oferujemy: Pierwsze 3 miesiące to okres próbny. W tym czasie obowiązuje wynagrodzenie w systemie prowizyjnym. Po okresie próbnym umowa o pracę na rok z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.

Liczba miejsc pracy: 4

Wynagrodzenie: wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 30% od sprzedaży brutto.

Prześlij swoje CV i list motywacyjny w dowolnej formie wraz ze zdjęciem: bok@vnc.edu.pl

Dokumenty proszę przesyłać drogą mailową. Do dokumentów należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Oferta ważna do 14 maja br.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”